Centrum Napraw Powypadkowych

 

daf dbk bialystok 21 1 - Centrum Napraw Powypadkowych

Kompleksowa likwidacja szkód w serwisach Grupy DBK

KOMPLEKSOWA LIKWIDACJA SZKÓD

Dbamy o zebranie kompletu dokumentów, pomagamy w zgłoszeniu szkody oraz w komunikacji z zakładem ubezpieczeń. Przygotowujemy kosztorys zgodny z technologią producenta. W razie komplikacji także dokumentację do kancelarii prawnej. Współpracujemy z każdym TU i Leasingiem. Podejmujemy do naprawy każdą markę i rodzaj zabudowy.

TECHNOLOGIA BLACHARSKA

Za pomocą najnowszej generacji urządzeń służących do spawania i zgrzewania przywracamy pojazd do stanu sprzed naprawy pod względem wizualnym, technicznym, odporności na korozję, a przede wszystkim – bezpieczeństwa.

PROFESJONALNE LAKIERNIE

Dzięki wykorzystaniu bezpyłowych komór lakierniczych oraz lakierów z grupy BASF możemy zaoferować powłokę lakierniczą w fabrycznej jakości.

NAPRAWY RAM POJAZDÓW

Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu w sprzęt marek JOSAM i Herkules wykonujemy pomiary i naprawy ram pojazdów dostawczych, ciężarowych i naczep.

CAŁODOBOWE HOLOWANIE

Dzwoniąc pod nasze numery assistance, możesz uzyskać pomoc przy holowaniu 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy, w kraju i za granicą.

POJAZDY ZASTĘPCZE

Dysponujemy flotą ponad 2000 pojazdów gotowych do wynajmu – dostawczych, ciężarowych i naczep. Posiadamy pojazdy z zabudowami izotermicznymi, kontenerowymi, plandekami. Wynajem rozliczamy z zakładami ubezpieczeń w ramach likwidacji szkody.

Skontaktuj się z nami
WTC Sp. z o.o.
ul. Polna 31
55-095 Mirków Długołęka 
tel. +48 71 711 94 00
mail handlowy.wtc@grupadbk.com
Sprawdź ofertę
Dalej