O firmie

 

18 55f16861 - O firmie

 

WTC Sp. z o. o. to autoryzowany dealer samochodów ciężarowych marki DAF zajmujący się kompleksową obsługą w zakresie sprzedaży oraz usług serwisowych.

WTC istnieje na rynku od 1 września 2002 r. Na przestrzeni pierwszych 15 miesięcy swojej działalności WTC uruchomiło 3 stacje serwisowe:

  • w Wolicy, koło Warszawy – listopad 2002r.
  • Rybnik – sierpień 2003r.
  • oraz Wrocław – listopad 2003r.

W styczniu 2007 główna siedziba firmy została przeniesiona do Wrocławia. Od lutego 2008 r. główną siedzibą WTC jest nowoczesna stacja serwisowa w Długołęce. W tym samym czasie został uruchomiony kolejny serwis WTC – na terenie województwa opolskiego – w Ozimku. W lipcu 2015 roku oddział w Ozimku został przeniesiony do nowego serwisu w Opolu. Ponadto, z początkiem 2016 r., w Sosnowcu zostanie otwarty bliźniaczy oddział.

Nasza wykwalifikowana kadra służy profesjonalną pomocą i doradztwem. Pracownicy WTC stale poddawani są szkoleniom, by spełniać Państwa oczekiwania na jak najwyższym poziomie. Regularnie sprawdzane standardy DAF gwarantują Państwu najwyższą jakość usług. Jako dynamicznie rozwijająca się firma, stale wychodzimy naprzeciw coraz wyższym wymaganiom naszych klientów. W naszych oddziałach czekają na Państwa atrakcyjne promocje i rabaty. Naszym celem jest stworzenie sieci serwisów tak, aby maksymalna odległość do najbliższej stacji obsługi wynosiła nie więcej niż 100 km. Ponadto w 2014 roku oddział WTC Długołęka został dealerem roku 2014, pokonując wszystkich dealerów marki DAF w Polsce, co stanowi dla nas ogromne wyróżnienie i motywację do dalszej pracy.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia naszej strony. Znajdą tu Państwo informacje o usługach, pojazdach i promocjach, dane kontaktowe oraz ciekawostki.

Skontaktuj się z nami
WTC Sp. z o.o.
ul. Polna 31
55-095 Mirków Długołęka 
tel. +48 71 711 94 00
mail handlowy.wtc@grupadbk.com
Sprawdź ofertę
Dalej